Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Wendy - druhé závody

1. června 2008 v 14:01 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
Dne 31.05. 2008 se v JK Vaněček konaly hobby závody. Musím říct, že byly opravdu skvělé! Super organizace, žádné zbytečné čekání do dalších disciplín a hezké ceny. Takhle by to podle mého názoru mělo vypadat!


Této akce jsem se účastnila i já s Wendy a ségra se svojí kobylkou. Jak si Míša vedla mám od ní přísně zakázáno zveřejňovat, přestože dopadla o něco lépe než já. Pojem "my" tedy označuje mě a Wendulu a ne mě a sestru:
Parkur 50 cm jsme zvládly "s prstem v nose" a dokončily ho bez jediného zaváhání. Odměnou nám bylo 3. místo, se kterým jsem vůbec nepočítala! :o)))
Další parkur 60 cm už tak bezchybný nebyl. Wendule se nelíbil červený kolmák. Sice na něj odhodlaně jela, ale na poslední chvíli si rozmyslela, že by jí to třeba mohlo ukousnout nohy
a zastavila. Kupodivu mě to nevyvedlo z rovnováhy a kobylka si ještě rozmýšlela, jestli to skočit z místa nebo ne. Najely jsme si skok znovu a úspěšně ho překonaly. Zbýval poslední dvojskok. Žlutý kolmák a za ním hnědá bedna s kladinou. Najely jsme si nejprve v klusu a pár metrů před překážkou nacválaly. Skok zůstal za námi a v cestě nám stála už jen bedna. Ta samá bedna, která nám při tréninku dělala takové problémy. Wendula na ni trošku koukala, ale úspěšně ji díky bohu překonala.
Za tento výkon nám bylo odměnou krásně druhé místo! :o)))
Tato umístění mě velmi překvapila a potěšila! Po pondělním tréninku v cizím prostředí, kdy mě Wendy sundala na překážce z bříz (cválala, cválala a najednou prudce zastavila a ještě uskočila vpravo. Já slítla dolů a porazila při tom masivní dřevěný stojan. Naštěstí jsem měla na ruce jen malou krvavou ranku a po pár dnech se mi pěkně vybarvila obrovská modřina.) a chovala se jako nejvíc bláznivý koník, by mě ve snu nenapadlo, že se umístíme na 2. a 3. pozici! :o) Upřímně řečeno jsem se před tím obávala, jestli závod vůbec ve zdraví dokončíme!
Mamka měla pravdu. Její oblíbené rčení: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti" se tentokrát opravdu potvrdilo! :o)))
Doufám, že budou nějaké pěkné fotečky, které bych Vám sem mohla dát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Léňa Léňa | Web | 18. června 2008 v 9:19 | Reagovat

Ahojky..máš mocinky hezký blogís..Nejvíc se mi líbý videjka a to hříbě Aaron..je moooooooocinky nádherný..kdyžtak se podívej na můj..pa a měj se.

2 Arwen Shadowrax Arwen Shadowrax | 18. června 2008 v 13:42 | Reagovat

Léňa: Děkuji za pochvalu. Na tvůj blog jsem koukala. Máš tam hezká videa, ale to týrání zvířat je fakt hrozné! :o(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama