Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Hobby závody JK Mělník

2. července 2008 v 11:17 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
Poslední den našeho soustředění se konaly i hobby závody. Ve 14:30 jsme se tedy vydali i s koňmi na opracoviště. Vypadalo to tam docela hekticky. Neustále se ozývaly věty typu: "Vypadněte odtamtud!" "Pozor! Římská tři!" apod...
Když se nám podařilo "přežít" opracoviště, začal samotný závod. Šla jsem na řadu jako 3. Nejprve jsem se lekla, že jdu tak brzo, ale potom jsem byla ráda, že to budu mít rychle za sebou. Při vjezdu do kolbiště se kobyla trochu vztekala, že tam s ní není i kobylka mé sestry a dávala to patřičně najevo pohazováním hlavy. Když nám rozhodčí "zazvonili" a já pozdravila, mohly jsme odstartovat. Najely jsme první skok, druhý, třetí, čtvrtý... a koukám, do druhé fáze už nám zbývá jen skok číslo 7 a 8. Úspěšně jsme ho absolvovaly, i když na osmičku se Wendy trošinku kroutila.
Druhou fázi jsem si při opracování ledabyle zapamatovala a nezkusila si skočit ani jednu překážku s tím, že se tam stejně "nedohrabeme". ;o) Kdo by to byl řekl, do druhé fáze jsme postoupily a začaly překonávat skoky označené římskými čísly. Věřte tomu nebo ne (ani já v první chvíli nemohla uvěřit), překonaly jsme parkur čistě, bez jediné chybičky. :o) Měla jsem z toho (a stále mám) velkou radost a bylo mi jedno, kolikáté skončíme. S naším výsledkem jsem byla prostě spokojená! :o)
Náš výkon byl ohodnocen celkovým 10. místem a to z 19 startů. :o))) Navíc mi bylo velkou odměnou, když pan Mestenhauser řekl mně a sestře, že je s námi spokojen!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama