Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Srpen 2008

Hobby závody JK Mělník 24.08.

29. srpna 2008 v 21:34 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
24.08. se v JK Mělník konaly již druhým dnem hobby parkury do 90 cm a oficiální závod "Cena Karla IV." Den před tím jsem s Wendy startovala na výšce 60 a poté 70 cm. Jelikož jsem podle slov trenéra zajela parkur úplně perfektně, následující den jsem jela s Wendy poprvé v životě, co se závodění týče, výšku 80 a poté 90 cm.

Hobby závody JK Mělník 23.08.

29. srpna 2008 v 21:08 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
23.08.08 se v JK Mělník konaly hobby závody do 90 cm a od 100 do 120 cm se jela Cena Karla IV.
Já se s Wendy účastnila parkuru 60 a poté 70 cm s tím, že když půjde hezky, pojedeme zítra vyšší soutěž.

Soustředění v JK Mělník (II.)

29. srpna 2008 v 14:18 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
Tak, dne 18.08.08 jsme naložili koně (Wendy a Chelseu) a vypravili jsme se do jezdeckého klubu Mělník. Od 15 h jsme už byly já a sestra připraveny na jízdárně. Pan Mestenhauser nám po chvíli práce řekl, že nás nepoznává (v dobrém smyslu slova), což mě potěšilo.
Jak už tomu bývá, první dva dny byly ale nejtěžší. Navíc k tomu hodně přispívala i špatná nálada, která z nějakého důvodu celý JK ovládala.
Třetí den už byl lepší a nálada veselejší a dokonce padly i nějaké ty vtípky. To se člověku hned lépe pracuje.
O víkendu probíhaly závody, kterých jsme se s Míšou účastnily. Po nich - v neděli 24. 08. jsme naložili koně do vleku a vypravili se na cestu domů.
Jsem moc ráda, že jsem na tomto soustředění mohla být! Když si pustím video z prvního a potom posledního dne tréninku, je opravdu vidět kus práce! :o)
Pár foteček (všechny, kromě poslední jsou vytvořeny z videa):

Návrat

26. srpna 2008 v 20:30 | arwen shadowrax
Tak jsme se vrátili ze soustředění v JK Mělník. Bylo to tam až na první 2 dny opravdu super! Podrobnější článek je v přípravě včetně foteček :o)

Nepřítomnost

17. srpna 2008 v 22:49 | arwen shadowrax
Od zítřka (18.08.08) jsem na týden pryč, takže sem nějakou dobu nebudou přidávány žádné články.
Mějte se zatím pěkně, pa

Arwen, Wendy, Nora a Corin - výběh

17. srpna 2008 v 11:54 | arwen shadowrax |  °Fotogalerie koně°
Od začátku srpna spolu pouštíme tyto 4 koníky do výběhu. Zpočátku si Nora hlídala Corina a Wendy (před narozením Arwen spolu ty dvě chodily do výběhu) a Arwen odháněla. Nyní je to naopak. Wendy s Arwen se "zamilovaly" do Corina, div že se o něj mezi sebou neperou a Nora je chudák odstrčená. To však nebude trvat dlouho, protože Corinek se bude stěhovat.

Nora:

Husté pády Báry Tomanové

17. srpna 2008 v 11:34 | arwen shadowrax |  Videa
Ne, že bych chtěla tuto slečnu nějak propagovat, ale na netu jsem náhodou objevila její videa. Ve 2 z nich byly i její pády a musím podotknout, že někeré byly fakt drsné!
Odkazy:
1. díl ->
2. díl ->

Přehlídka hříbat ČT

11. srpna 2008 v 11:31 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
Dne 2.08. 2008 jsme se vydali s Arkádou a Aaronem na oblastní přehlídku hříbat a tříletých koní. V naší kategorii "hříbata" bylo 7 dalších koníků (samé kobylky, žádný hřebec). Přišly jsme na řadu asi předposlední. Vedla jsem Arkádu a sestra Aarona. Zastavili jsme před porotou. Aaronek se samozřejmě musel předvést a na Arkádu začal ihned skákat. Diváci se začali smát a někdo z nich pronesl: "Tak, teď si vážně nebudeme myslet, že je to kobylka" xD Jeden z porotců nám dal pokyn ke kroku a po té ke klusu. Míša Aaronkovi sundala ohlávku (jak bylo předepsáno) a já klisnu pobídla do kroku. Mamka vběhla do předvadiště, vzala si ode mě tušírku. Aarona musela pobízet, jelikož si Arkády (narozdíl od ostatních hříbat) absolutně nevšímal a staral se jen o to, kde se co děje zajímavého, a kdyby mohl, opustil by paddock a šel se podívat někam, kde je to "zajímavější" ;o). Alespoň v klusu se trochu rozptýlil a držel se za svojí maminkou.
Po předvedení všech hříbat jsme byli svolání zpět do předvadiště. Bohužel jsme se neumístili, ale dostali jsme "Čestné uznání" ve formě diplomu. Pan porotce nám navíc řekl, že je Aaron velmi pěkný a líbivý, ale že se obává, vzhledem k jeho souměrnosti, že příliš nevyroste... Ale kdo ví?
Alespoň, že stájová kamarádka (teď již přestěhovaná) se se svojí krásnou kobylkou umístila v kategorii tříletých klisen, takže GRATULUJI! :o)
Po dekorování jsme naložili koně do vleku a vydali se na cestu. Byl to pro mě docela nezvyk, že vše probíhalo tak rychle. Na závodech to trvá nejméně půl dne, než člověk může jet zase domů, ale takováto výstava zabrala hodinku, max. hodinku a půl. :o)