Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Hobby závody JK Mělník 23.08.

29. srpna 2008 v 21:08 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
23.08.08 se v JK Mělník konaly hobby závody do 90 cm a od 100 do 120 cm se jela Cena Karla IV.
Já se s Wendy účastnila parkuru 60 a poté 70 cm s tím, že když půjde hezky, pojedeme zítra vyšší soutěž.

V noci ale hustě pršelo, a tak bylo kolbiště téměř pod vodou. Trochu jsem se obávala, že mi tam kobyla nebude chtít vkročit, ale mile mě překvapila. Nejen, že se vstupem na rozmáčené kolbiště nedělala nejmenší problém, ale jela i oba parkury bez chyby! Na výšce 60 cm jsme ale měly penalizaci za čas, tudíž jsme nemohly pokračovat v 2. fázi.
Při parkuru 70 cm jsem se navíc musela potýkat s neposlušnou helmou, která mi z nějakého záhadného důvodu začala padat na zadní část hlavy. Snažila jsem si toho nevšímat. Když jsme měly první fázi za sebou, pokračovaly jsme v druhé. Zavadily jsme o břevno, ale to naštěstí zůstalo na svém místě, a tak jsme dokončily i druhou fázi čistě. Úspěšně jsme projely cílem i s helmou na hlavě :o))) Wendulu jsem moc chválila, protože mi udělala velkou radost! :o) I pan Mestenhauser mi poté řekl, že jsem jela úplně perfektně, že mi k tomu nemá co říct!!! :o)
Počkaly jsme na vyhlášení výsledků. Z amplionu začala paní rozhodčí volat jména dvojic, které se mají dostavit k dekorování. A co neslyším, volají i mě! :o) Nadšeně jsem vklusala do kolbiště a očekávala upřesnění výsledků. Vybojovaly jsme s kobylkou úžasné 3. místo! :o)
Bohužel mamce došla paměť ve foťáku, tudíž nemohla dekorování ani čestné kolečko natočit. Poprosila jednu paní s kamerou, jestli by nebyla tak hodná a nenatočila mě, že jí to pak klidně zaplatí. Paní bez problémů souhlasila a slíbila, že CD druhý den nechá na Mělníku. To se však bohužel nestalo. Tímto bych ji, kdyby si to náhodou přečetla, chtěla moc poprosit, jestli by CD mamce poslala na adresu, kterou má na vizitce. Poštovné samozřejmě uhradíme.
Je to pro mě hodně důležité, zvlášť, když nás na závěr čestného kola málem srazil mladý kůň, který se umístil po nás...
Fotečky:
problém s helmou:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama