Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Přehlídka hříbat ČT

11. srpna 2008 v 11:31 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
Dne 2.08. 2008 jsme se vydali s Arkádou a Aaronem na oblastní přehlídku hříbat a tříletých koní. V naší kategorii "hříbata" bylo 7 dalších koníků (samé kobylky, žádný hřebec). Přišly jsme na řadu asi předposlední. Vedla jsem Arkádu a sestra Aarona. Zastavili jsme před porotou. Aaronek se samozřejmě musel předvést a na Arkádu začal ihned skákat. Diváci se začali smát a někdo z nich pronesl: "Tak, teď si vážně nebudeme myslet, že je to kobylka" xD Jeden z porotců nám dal pokyn ke kroku a po té ke klusu. Míša Aaronkovi sundala ohlávku (jak bylo předepsáno) a já klisnu pobídla do kroku. Mamka vběhla do předvadiště, vzala si ode mě tušírku. Aarona musela pobízet, jelikož si Arkády (narozdíl od ostatních hříbat) absolutně nevšímal a staral se jen o to, kde se co děje zajímavého, a kdyby mohl, opustil by paddock a šel se podívat někam, kde je to "zajímavější" ;o). Alespoň v klusu se trochu rozptýlil a držel se za svojí maminkou.
Po předvedení všech hříbat jsme byli svolání zpět do předvadiště. Bohužel jsme se neumístili, ale dostali jsme "Čestné uznání" ve formě diplomu. Pan porotce nám navíc řekl, že je Aaron velmi pěkný a líbivý, ale že se obává, vzhledem k jeho souměrnosti, že příliš nevyroste... Ale kdo ví?
Alespoň, že stájová kamarádka (teď již přestěhovaná) se se svojí krásnou kobylkou umístila v kategorii tříletých klisen, takže GRATULUJI! :o)
Po dekorování jsme naložili koně do vleku a vydali se na cestu. Byl to pro mě docela nezvyk, že vše probíhalo tak rychle. Na závodech to trvá nejméně půl dne, než člověk může jet zase domů, ale takováto výstava zabrala hodinku, max. hodinku a půl. :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama