Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Hobby parkury JK Rangers

1. listopadu 2008 v 12:33 | arwen shadowrax |  Akce s koníky '08
Dne 4.10. 08 se v jezdeckém klubu Rangers konaly hobby závody. Z naší stáje se tam vydalo hned několik jezdců. Sice jsem původně měla v plánu tuto akci vynechat, ale nakonec jsem se rozhodla, že se také zúčastním. Přihlásila jsem do výšky 50 cm, abych se mohla lépe soustředit na ovladatelnost koně (Wendy se zde vůbec nelíbí) a ne jen na výšku skoků.


Na opracovišti byl opět chaos jako na Václaváku a ani se Wendule nedivím, že po chvíli začala symbolicky vyhazovat jak po koních, tak po lidech, což nikde jinde nedělá!
Nebyla jsem ale jediná, komu kůň tak trochu "bláznil". Jeden poník po doskoku "vzal čáru" z opracoviště přímo do davu lidí. Naštěstí do nikoho nenarazil - všichni včas utekli ;o)
Když jsme přišli na řadu, udělali jsme chybu hned na druhé překážce - Wendy mi odmítla poslušnost, což byla převážně moje chyba, jelikož jsem ji na skok navedla ne zrovna korektně. Přesně stejný problém jsem měla i na minulých závodech v tomto areálu na úplně stejné překážce - u lesa. Po jejím překonání však už skákala bez zaváhání. Z našeho parkuru jsem nebyla až tak úplně spokojená - umíme to i lépe ;o), ale na druhou stranu to byl náš nejlepší parkur, co se závodů v tomto jezdeckém klubu týče.
Míša mi zakázala, abych se o ní a jejím koni na těchto stránkách vyjadřovala, tudíž Vám nemohu napsat, jak dobře dopadly.
Druhou příčku obsadila naše stájová kolegyně Eliška, která jela opravdu krásně a stylově a na 1. místo jí chyběly jen 2 vteřiny. První místo jí před nosem vyfoukl hyperaktivní poník, který se po kolbišti prohnal doslova jako blesk, až se mu prášilo za pat(k)ama! ;o)

Pár fotek:
(by Monča) ->
Následující fotky jsou udělané z videa:

pozdrav ->

Eliška s Carbidou (foto Monča):
pozdrav ->
Dekorování ->
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama