Zákaz kopírování jakéhokoliv článku či fotografií bez souhlasu autora! Porušování autorských práv je trestné!

Ach ta zima - aneb zmrzlá stížnost

14. února 2009 v 19:39 | arwen shadowrax
Ahoj všichni!
Nevím jak Vám, ale mně už ta zima leze pěkně na nervy! Vím, je teprve únor, nemůžu chtít, aby teplota vyšplhala na 15 °, ale stejně se to už nedá vydržet!
Hlavně tedy u nás je to učiněný horor! Ve stáji nemáme vytápěnou šatnu, takže se tam v tom mrazu převlékat je vážně o zdraví (párkrát jsem už díky tomu nemocná byla).
Povrch venku je opravdu otřesný! Už asi tři týdny to klouže tak moc, že člověk může chodit jen krokem a když bůh dá, jednou za čas se dá i naklusat. Navíc, s probíhající stavbou v blízkém okolí jedete ven ve strachu, že vás někde srazí bagr nebo nákladní auto. :o(


Člověk by si řekl, fajn, tak když to nejde ven, půjdu na jízdárnu. Hm, dobrý vtip... Naše jízdárna je totálně zamrzlá a pokrytá ledem. Halu bohužel nemáme (i když její stavba je v plánu nejméně 8 let)...

Letos je to opravdu nejkrizovější zima, co si pamatuji... Vždycky se to dalo nějak přežít. Buď byl sníh a nebo sucho, ale nepamatuji si, že by to někdy tak příšerně klouzalo jako nyní...
Je mi těch koní líto... Chtěli by běhat, skotačit, ale nemají možnost (kromě výběhu, který taky co se týče povrch není zrovna ideální pro rozpustilé hrátky).

Nezbývá tedy nic jiného, než zatnout zuby a vydržet ještě pár týdnů, než se udělá lépe, led se odporoučí pryč a my budeme konečně moct normálně klusat a cválat.

Jediný, komu toto počasí nemusí vůbec vadit je Aaronek, za kterým jsme se byli minulý víkend podívat do Písku. Má se tam fajn a o zábavu nemá nouzi. Až bude trocha času, napíšu Vám o tom samostatný článek. Teď už ale musím jít.

Mějte se tedy hezky a někde neumrzněte ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | E-mail | 17. února 2009 v 19:36 | Reagovat

Ahojky Dádo, tak na článeček o Aaronkovi už se těšíme!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama